Ładowanie strony...
Arka Gdynia Children Day

 

ARKA GDYNIA CHILDREN DAY

Już w niedzielę 4 października na terenie ośrodka treningowego SI Arka Gdynia na Witominie przy ul. Nauczycielskiej 9, odbędzie się nabór do grup młodzieżowych.

 

 

 

Jeżeli chcesz zostać piłkarzem Arki Gdynia to jest to jedyna okazja, aby grać w żółto-niebieskiej koszulce! Trenerzy poprowadzą zajęcia sportowe, a młodzi adepci futbolu zaprezentują swoje umiejętności z zakresu czucia piłki, dryblingu, szybkości. Będą miały miejsce również mini mecze piłkarskie.

 

Na imprezę mogą przyjść wszyscy chłopcy w wieku 6 - 10 lat bez względu na miejsce zamieszkania. Zapraszamy dzieci z Gdyni, Rumi, Redy i Wejherowa, z Chwaszczyna, Sopotu, Bojana, Pucka, Kartuz, Przodkowa. Zachęcamy także sympatyzujących z Arką mieszkańców Gdańska oraz innych miast i wsi, w których mieszkają fani naszego Klubu, choćby z Półwyspu Helskiego oraz mniejszych i większych miejscowości powiatów człuchowskiego, tczewskiego i kościerskiego.

 

Rejestracja rozpoczyna się na miejscu, pół godziny przed planowym rozpoczęciem zajęć (i trwa 15 minut).

 

Poza naborem nie zabraknie dodatkowych atrakcji. Dzieci będą mogły zdobyć autograf i zrobić sobie zdjęcie z piłkarzami I ligi ARKI Gdynia oraz z naszą klubową maskotką - Śledziem. Każdy ponadto uzyska dyplom z tej imprezy oraz otrzyma bezpłatny bilet na dowolny mecz I ligi ARKI Gdynia.

 

Arka Gdynia Children Day to najlepsza okazja do sprawdzenia swoich umiejętności sportowych i dołączenia do grona prawdziwych piłkarzy! Zabierz ze sobą dobry humor, strój sportowy oraz  przyjdź i pokaż co potrafisz!

 

Wszelkie zapytania prosimy kierować do koordynatora imprezy: trener Marek Hebel, tel. 512 375 925  e-mail: m.hebel@si-arka.gdynia.pl

 

ZAPRASZAMY!

 

NIEDZIELA - 4 października - ul. Nauczycielska  9, Gdynia Witomino

UDZIAŁ W IMPREZIE JEST BEZPŁATNY!

 

 

 

NEWSLETTER
 

Copyright © 2015 Rada Dzielnicy Redłowo

Odpowiedzialność za treść: Jakub Furkal

Projekt i wykonanie Artnet